Gryzaki dla niemowląt

Jedną z pierwszych zabawek oferowanych najmłodszym są od lat gryzaki sensoryczne, które pobudzają zarówno rozwój motoryczny, jak i są świetnym rozwiązaniem stosowanym podczas ząbkowania. Należy pamiętać, żeby wybierać tylko sprawdzone i bezpieczne gryzaki dla niemowląt , które z łatwością znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Gryzak dla niemowlaka powinien być dobrany do posiadanych przez dziecko umiejętności. Jest to o tyle istotne, gdyż najmłodsi użytkownicy nie są w stanie jeszcze świadomie utrzymać zabawki w rączce. Gryzaki dla dziecka z naszego szerokiego asortymentu pozwolą dokonać właściwego wyboru.

 

GRYZAKI DLA NIEMOWLĄT

W naszej ofercie znajdują się specjalne gryzaki dla dzieci na ząbkowanie, wśród których wyróżnić można między innymi gryzaki chłodzące i silikonowe. Gryzak z żelem chłodzącym przynosi niesamowitą ulgę podczas ząbkowania poprzez miejscowe znieczulenie opuchniętych i bolących dziąseł. Ukojenie podczas ząbkowania przynoszą także silikonowe gryzaki dostępne w przeróżnych kształtach i kolorach. Szeroki wybór gryzaków w naszym sklepie internetowym sprawi, że bez większego wysiłku znajdą Państwo gryzak silikonowy ub chłodzący uwzględniający potrzeby Waszego dziecka. Warty uwagi jest również dostępny w naszej ofercie gryzak do ćwiczenia mięśni szczęki, który poprawi umiejętność połykania i zmniejszy tym samym problemy z nadmiernym ślinieniem.

Różnorodny wybór gryzaków w naszym sklepie nie kończy się wyłącznie na gryzakach chłodzących i silikonowych. Znajdą Państwo u nas także gryzak sensoryczny wspierający ogólny rozwój maluszka. Gryzaki sensoryczne stosowane są także z powodzeniem przez starsze dzieci, na przykład podczas stresujących momentów w przedszkolu czy szkole. Duży wybór modeli i kolorystyki sprawia, że na pierwszy rzut oka nikt nie będzie w stanie ocenić, czy jest to ozdoba (na przykład w formie naszyjnika), czy przedmiot przeznaczony do wyładowania swoich emocji.

Dla najmłodszych dzieci rodzice najczęściej wybierają praktyczny gryzak na rączkę w formie regulowanej rękawiczki. Taka forma idealnie sprawdza się u niemowląt, które nie mają jeszcze dobrze opanowanego chwytu. Jest to gryzak z wypustkami stymulującymi doznania sensoryczne w obrębie jamy ustnej. Wypustki mają za zadanie także łagodzić bolesny proces ząbkowania. By zachęcić niemowlęta do korzystania z gryzaków, doskonałym wyborem będzie gryzak z grzechotką. Ogromna ilość wzorów, kształtów i kolorów, a także rodzajów gryzaków wyposażonych w grzechotki z pewnością znajdzie aprobatę wśród najmłodszych.

Warto pamiętać, że gryzaki to nie tylko element wyprawki mający na celu wspomóc okres ząbkowania. Gryzaki świetnie sprawdzają się jako zabawki sensoryczne wspomagające rozwój niemowląt - pomagają poznać kształty i struktury obecne wokół nas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium