Klocki... Jakie smutne by było dzieciństwo pozbawione misia, piłki i właśnie klocków...We współczesnym świecie nie ma problemu z kupnem zabawek, problemem okazuje się ich ilość. Sklepy stacjonarne i internetowe kuszą ofertami. Reklamy promują niezliczone ilości zabawek, które koniecznie musi mieć Twoje dziecko, jak w tym gąszczu znaleźć te najbardziej wartościowe, na dodatek bezpieczne dla malucha i w przyzwoitej cenie? Z całą pewnością klocki należą do tych zabawek, które powinno posiadać każde dziecko. Drewniane, plastikowe z różnym systemem łączeń, pierwsze klocki dla dzieci i większych szkrabów. Już trzylatek świetnie sobie radzi z plastikowymi klockami do łączenia. Wcale nie musi to być LEGO, których cena poraża, klocki Blocki Mubi są świetną alternatywą dla drogich marek.

KLOCKI DLA MAŁYCH DZIECI - MUBI

Blocki Mubi – klocki dla najmłodszych

Mubi to taki odpowiednik LEGO Duplo. Klocki Mubi przeznaczone są dla dzieci w wieku 3+. Większe elementy przeznaczone dla małych dłoni, przyjazne kolory, prosty sposób łączenia, a do tego figurki ludzi i zwierząt. To, co wyróżnia Blocki Mubi to ruchome elementy, efekty świetlne i dźwiękowe, które uwielbiają dzieci, a których nie posiada LEGO. A cena Mubi? Z pewnością pozytywnie Was zaskoczy. To nie marka klocków jest ważna, ale jakość za rozsądna cenę. Klocki Blocki Mubi takie właśnie są.

Klocki Mubi - bawią, uczą, wychowują

Nie tylko lalki dla dzieci, ale, przede wszystkim, klocki, stały się wszechstronną zabawką, która wspieraja rozwój dziecka na różnych płaszczyznach. Usprawniają rozwój motoryczny, szczególnie motorykę małą, ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację, pobudzają wyobraźnię. Są niezastąpione do zapoznawania maluchów z kształtami, kolorami, stosunkami przestrzennymi. Zestawy tematyczne Blocki Mubi to także poszerzanie wiedzy o otaczającym świecie. Wesołe zagroda, Pociąg, Bajkowy pałac, Straż Pożarna, Policja, te i wiele innych zestawów Blocki Mubi czekają w naszym sklepie, by uatrakcyjnić zabawę Twojemu Dziecku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium