Zabawa w wojsko to jedno z ulubionych zajęć małych chłopców. W późniejszym czasie zabawa zamienia się w fascynację, później w pasję, a następnie w pracę. A Ty chciałbyś być żołnierzem w zielonym mundurze, wysokich butach i berecie na głowie? Jesteś ciekawy, jak zbudowany jest śmigłowiec i jak wygląda na co dzień praca w wojsku?

A może marzysz o posadzie generała, który wydaje rozkazy swojemu plutonowi? Klocki Blocki Wojsko pozwoli Ci poznać bliżej wojskowy świat. Możesz wybierać spośród wielu zestawów, łączyć je ze sobą, układać zgodnie z instrukcją lub dowolnie, tak jak Ci podpowiada Twoja wyobraźnia.

SERIA: MY ARMY

Blocki wojsko – zbuduj własną jednostkę wojskową

Teraz to Ty przejmujesz dowodzenie i wydajesz rozkazy. Masz szansę zaprojektować i zbudować własną jednostkę wojskową, w której to Ty będziesz najważniejszą osobą. Na pewno musisz mieć Bazę Wojskową, która będzie miejscem szkolenia żołnierzy, ćwiczeń, ale też codziennego życia. Przyda Ci się Wyrzutnia Rakiet, Transporter Wojskowy, Śmigłowiec Wojskowy i Samolot Wojskowy. To oczywiście podstawy! Klocki Blocki Wojsko to seria, mająca do zaoferowania Ci znacznie więcej. Zorganizuj Akcję w Dżungli i wybierz się do ostrzeliwanego miasta opancerzonym Czołgiem. Sprawę mogą pomóc Ci rozwiązać także postaci znane z Blocków My Police! Bezpieczeństwo wielu ludzi zależy właśnie od Ciebie.

Blocki Wojsko – klocki dla przyszłego żołnierza

Klocki Blocki Wojsko zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o młodych chłopcach, interesujących się czołgami i wojskowymi śmigłowcami. Są to wieloelementowe zestawy, które utrzymane są w zielonej kolorystyce. Są charakterystyczne wzory moro pojawiające się m.in. na wojskowych pojazdach. Klocki posiadają atest CE i są przeznaczone dla dzieci od 6. roku życia. Klocki Blocki Wojsko posiadają instrukcje, jak prawidłowo ułożyć klocki, aby powstała solidna konstrukcja.

Jeśli twoja pociecha wykazuje talenty wokalne, sprawdź instrumenty muzyczne dla dzieci, które znajdziesz w naszej ofercie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium