Prawie każdy mały chłopiec marzy o tym, aby w przyszłości zostać strażakiem i ratować świat. Chcesz być super bohaterem, od którego zależy niejedno ludzkie życie? Nie boisz się ognia, niebezpiecznego żywiołu, który może wyrządzić wiele szkód? Jesteś gotowy, żeby podjąć się trudnego wyzwania już teraz? Na początku sprawdź się w zabawie, wybierając klocki Blocki Straż Pożarna. To może być inspirująca przygoda, wprowadzająca Cię w pełen adrenaliny świat strażacki.

Teraz kiedy jeszcze jesteś mniejszym chłopcem, możesz bezpiecznie wykonywać swoją pracę, tworząc historie, w których każda akcja ratunkowa kończy się powodzeniem. Blocki Straż Pożarna jest serią zestawów, z których możesz stworzyć centrum strażackiego dowodzenia. To alternatywa dla zwykłych zabawek pojazdów dla dzieci

SERIA: MY FIRE BRIGADE

Blocki Straż Pożarna – kreatywna zabawa

To od Ciebie zależy, jak będzie wyglądała i funkcjonowała straż pożarna w Twoim mieście. Zadbaj o profesjonalne oraz nowoczesne wyposażenie, doświadczonych strażaków, zawsze gotowość do pracy w najtrudniejszych warunkach dzięki różnym sprzętom. Klocki Blocki Straż Pożarna to zarówno propozycje wieloelementowych zestawów, jak np. remiza strażacka z wozami strażackimi i helikopterem, jak też mniejsze zestawy, które możesz ze sobą dowolnie łączyć.

Potrzebować będziesz na pewno Bojowego wozu strażackiego, przyda Ci się Helikopter strażacki, dzięki któremu zorganizujesz bardziej wymagającą akcję. Pracujesz nad morzem? Zatem nie zapomnij o Posterunku Straży, który koniecznie musi znaleźć się w nadmorskim porcie. Tym samym będziesz potrzebować dodatkowo Straży Wodnej ze skuterem i samochodem terenowym, dobrze radzącym sobie w jeździe po piachu.

Bezpieczne dla dzieci

Klocki Blocki Straż Pożarna przeznaczone są dla dzieci od 6 roku życia. Posiadają atest CE, co oznacza, że nie wykazują szkodliwego działania i mogą być bezpiecznie używane przez maluchy. Wykonane są z wysokiej jakości plastiku, wyróżniają się żywymi i intensywnymi kolorami.

W zestawach są też ruchome elementy, uatrakcyjniające zabawę. Maksimum radości przyniesie wzbogacenie zestawu o inne kolekcje, takie jak Klocki Blocki Policja. Ułożenie klocków ułatwia instrukcja, dołączona do klocków Blocków Straż Pożarna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium