Chciałbyś zostać w przyszłości policjantem? Masz instynkt detektywa, lubisz rozwiązywać zagadki, jesteś odważny i czujesz, że zostałeś powołany, aby ratować ludzi i pokazywać innym, że za dobro się wynagradza, a za zło karze? Klocki Blocki Policja City są więc propozycją stworzoną specjalnie dla Ciebie. To seria klocków o policyjnym charakterze. Wybierając i łącząc ze sobą poszczególne zestawy, stworzysz obszerne, nowoczesne i bardzo bezpieczne policyjne miasto. Zabaw się w policjanta, który ratuje świat, karze przestępców i pomaga tym, którzy padli ofiarą złodziei i oszustów.

SERIA: MY POLICE

Klocki Blocki – Policja zawsze na posterunku

W policji nigdy nie ma nudy, tutaj zawsze jest, co robić, a policjanci mają ręce pełne pracy. Czasami jest wezwanie z powodu włamania i kradzieży, innym razem bójki w parku czy nawet poważniejszych przestępstw. Na pewno nie będziesz siedział za biurkiem z założonymi rękami. Klocki-Blocki My Police to Twoja pierwsza praca w policji i bardzo trudny test i egzamin, z którym zapewne sobie bardzo dobrze poradzisz. W ten sposób lepiej poznasz funkcjonowanie policji od środka, sprawdzisz się w roli policjanta, najpierw jednak musisz przyjąć rolę konstruktora. Blocki My Police to zestawy składające się z różnej ilości elementów. Są w nich zarówno figurki policjantów, jak i klocki niezbędne do budowy posterunku policji i pojazdów policyjnych.

Twoja policyjna rzeczywistość

To od Ciebie zależy, jak będzie wyglądał Twój posterunek policji. Blocki Policja to m.in. Morski Komisariat, który zbudujesz na wodzie, będziesz nadmorskim strażnikiem sprawiedliwości. Potrzebny Ci będzie zapewne Helikopter Policji i Auto Więźniarka. Możesz też zbudować tradycyjny Posterunek Policji, a nawet Dużą Komendę, w której będziesz cenionym i lubianym komendantem.

W każdym zestawie znajduje się Instrukcja do Klocków -Blocków Policja

Jeśli Twoja pociecha woli zabawy na wolnym powietrzu, sprawdź pełna ofertę rowerków dziecięcych i zabawek ogrodowych dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium