Twoje dziecko z zainteresowaniem wygląda przez okno, za każdym razem, gdy podjeżdża pod nie śmieciarka? A może często namawia Cię, aby w drodze do przedszkola czy szkoły wybrać autobus zamiast samochodu? Kilkuletni chłopcy bardzo często zafascynowani są dużymi, miejskimi pojazdami i to właśnie z myślą o nich, powstały oferowane przez nas Klocki Blocki Transport!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klocki Blocki Transport City dla każdego fana pojazdów

Dla każdego małego fana pojazdów miejskich oferujemy zestawy z serii Transport. Klocki Blocki Transport City, to klocki, które pozwalają na stworzenie takich wyjątkowych samochodów jak autobus, ciężarówka, śmieciarka czy laweta. Największe zestawy zawierają także budynki miejskie oraz figurki ludzików. Można również tworzyć z nich zamiennie samochody różnego rodzaju. Podaruj swojemu dziecku Klocki Blocki Transport i patrz, jak własnoręcznie tworzy wyjątkowe zabawki. Z powodzeniem możecie je później wykorzystać do wspólnej zabawy.

Klocki Blocki jako zabawka edukacyjna

Największą zaletą zabawy klockami zdecydowanie jest rozwijanie u dziecka wyobraźni. Maluch sam może zdecydować, co chciałby zbudować z dostępnych w opakowaniu klocków. Klocki Blocki Transport instrukcja będzie przydatna podczas tworzenia pojazdów czy budynków ze zdjęcia na pudełku, jednak dzieci potrafią bawić się jeszcze lepiej, puszczając wodze fantazji.

Taka zabawa doskonale wpływa na logiczne myślenie i kreatywność malucha. Zachęćmy go więc do kreatywnej, edukacyjnej zabawy, poprzez łączenie ze sobą kilku zestawów, np. Klocki Blocki My Fire Brigade. Dostępne w naszym sklepie Klocki Blocki są kompatybilne z klockami najpopularniejszych firm, takich jak klocki Lego. Oferujemy zarówno duże zestawy, które świetnie sprawdzą się jako prezent, np. urodzinowy, jak i zestawy z mniejszą ilością elementów, które możemy wykorzystać, nagradzając dziecko, np. za pomoc w obowiązkach domowych.

Aby uprzyjemnić wspólnie spędzony czas, zadbaj o odpowiedni anturaż dla najmłodszego członka rodziny. Pomogą Ci w tym maty podłogowe dola dzieci w doskonałej cenie! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium