Nic nie uczy i bawi jak sprawdzone i przetestowane na kilku pokoleniach klocki. Przeznaczone dla dzieci w każdym wieku, zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek potrafią zająć na całe godziny. Przyjazne w dotyku, pobudzające kreatywność klocki świetną gwarantują zabawę przez cały dzień. Zabawa klockami pomaga dziecku rozwijać wyobraźnię, kreatywność, zdolności manualne oraz umiejętność logicznego myślenie. Dzieci uczą się rozpoznawania kształtów, kolorów i budowania przeróżnych konstrukcji.

KLOCKI WAFLE

  • nowość
Klocki Wafle - Adusie 120 Klocki Wafle - Adusie 120
Producent: Mej-Pol
Cena: 89,00 zł
szt.
zobacz więcej
Klocki Wafle - Adusie 144 Klocki Wafle - Adusie 144
Producent: Mej-Pol
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
Klocki Wafle - Adusie 180 Klocki Wafle - Adusie 180
Producent: Mej-Pol
Cena: 133,90 zł
szt.
zobacz więcej
Klocki Wafle - Adusie 60 Klocki Wafle - Adusie 60
Producent: Mej-Pol
Cena: 44,85 zł
szt.
zobacz więcej
Klocki Wafle - Adusie 72 Klocki Wafle - Adusie 72
Producent: Mej-Pol
Cena: 55,85 zł
szt.
zobacz więcej

Czym się charakteryzują klocki w kształcie wafli?

Dzięki temu od najmłodszych lat mogą wprawiać się w budowie rozmaitych budowli, przestrzeni, a nawet pojazdów. Wszystko zależy od ich nieskończonej wyobraźni. Nasze klocki wafle zostały zaprojektowane tak, by spełniać oczekiwania małych jak i starszych dzieci, dostarczając mnóstwa wesołej zabawy. Kształtem przypominają połamane wafelki, dzięki czemu zawdzięczają nazwę.

Wykonane z atestowanych materiałów klocki wafle są bezpieczną zabawką dla każdego malucha. Bez obaw mogą się nimi bawić najmłodsi członkowie naszych rodzin. Wyraziste kolory oraz ogromne możliwości tworzenia i budowania zapewnią godziny świetnej zabawy.

Jak wykorzystać klocki wafle w codziennej zabawie?

Kids Planet oferuje największy wybór klocków w internecie. Uniwersalne klocki wafle to idealna zabawka dedykowana wszystkim dzieciom. Doskonałe w urozmaicaniu codzienności, dostarczą rozrywki podczas urodzinowej imprezy Twojego dziecka, jako umilacz czasu podczas wakacyjnego plażowania czy w trakcie nużącego oczekiwania w kolejce do lekarza.

Dzięki naszym klockom waflom umożliwisz swojemu dziecku kreatywną zabawę. Wesołe kolory, ciekawe postacie i oryginalne kształty pozwolą na budowanie najciekawszych konstrukcji, jakie tylko widział świat. Idealna rozrywka na niesprzyjającą aurę i pochmurne wieczory. Poznaj klocki wafle, które oferuje Kids Planet i rozwiń umiejętności konstruktorskie swojego dziecka. Zachęcamy do zainteresowania się również zabawkami dla najmłodszych, które pomogą w pierwszej fazie rozwoju pociechy. Rodzicom polecamy też ręczniki dla dzieci, które są bardzo chłonne i miękkie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium