Kiedy niemowlęciu przestaje wystarczać mleko mamy i przychodzi czas na rozszerzenie diety, karmienie łyżeczką i wreszcie pierwsze próby samodzielnego jedzenia należy się do tej chwili solidnie przygotować. Krzesełko do karmienia, śliniak, odpowiednie naczynia i sztućce i tego nie powinno zabraknąć - podkładki pod talerz.

Maty i podkładki na stół

Lulabi Podkładka na stół Myszka Mickey Lulabi Podkładka na stół Myszka Mickey
Producent: Lulabi
Cena: 12,99 zł
zobacz więcej
Lulabi Podkładka na stół Myszka Mickey 2 Lulabi Podkładka na stół Myszka Mickey 2
Producent: Lulabi
Cena: 15,99 zł
zobacz więcej
Lulabi Podkładka na stół Myszka Minnie 2 Lulabi Podkładka na stół Myszka Minnie 2
Producent: Lulabi
Cena: 15,99 zł
zobacz więcej
PODKŁADKA ŚNIADANIOWA BARBIE PODKŁADKA ŚNIADANIOWA BARBIE
Producent: AS Company
Cena: 5,00 zł
zobacz więcej
PODKŁADKA ŚNIADANIOWA ŚWINKA PEPPA PODKŁADKA ŚNIADANIOWA ŚWINKA PEPPA
Producent: AS Company
Cena: 5,00 zł
zobacz więcej

Ważne zadanie podkładki pod talerze dla dzieci

Rodzice, którzy posiadają doświadczenie w kwestii nauki samodzielnego jedzenia malucha, doskonale wiedzą, że opanowanie tej czynności, nawet we współpracy, czyli karmieniu niesie ze sobą “popaćkany” stół (i nie tylko), rozlany napój, “uciekający talerz” i inne “niespodzianki”. Zaprawieni w boju, przy kolejnym dziecku nie zapomną o kupieniu maty lub podkładki na stół (podkładka zdecydowanie mniej kosztuje niż wymiana zniszczonego stołu). Silikonowe podkładki pod talerze chronią meble przed zabrudzeniem, zapobiegają “ślizganiu się” naczyń, a przy tym są tak ciekawe w kształtach i kolorach, że nawet “Tadek - niejadek zje postawiony na nich obiadek”. Podkładki są łatwe w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć je ściereczką, bez problemu można je umyć nawet w zmywarce.

Maty i podkładki pod talerz – do nauki samodzielnego spożywania posiłków i twórczości artystycznej

Podkładki pod talerze dla dzieci można z powodzeniem wykorzystać do zabezpieczenia stolika, kiedy maluch zaczyna przygodę z rysowaniem, malowaniem, lepieniem. Co więcej, sama podkładka może być dziełem sztuki dziecka. Firma Mombella wyprodukowała podkładki na stół - do kolorowania. Przedstawiające ulicę lub zoo (kontury) podkładki pod talerz w zestawie posiadają flamastry, którymi dziecko dowolnie może pokolorować obrazek (nawet kilkakrotnie, bo mazaki są zmywalne).

Podkładki pod talerze dla dzieci – musisz je mieć

W naszym sklepie zakupisz podkładki na stół dla dzieci, dzięki którym ochronisz mebel przed zabrudzeniem, a bajkowe kształty i kolory w naturalny sposób zachęcą malucha do samodzielności i kreatywności. Sprawdź również kolorowe śliniaki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium