Małe dziecko - duży kłopot. Szczególnie gdy przychodzi do wyjazdu wakacyjnego. Zapakowanie wszystkich zabawek i akcesoriów malucha wydaje Ci się być największym wyzwaniem? Przecież jeżeli zapomnisz o jednej z ulubionych zabawek - płacz będzie trwał cały wyjazd. Racja, każdy rodzic przyzna, że jest to wyzwanie, jednak przyjdzie Ci się zmierzyć z dużo większymi problemami, w których niezbędne okażą się nocniki podróżne.

NOCNIKI PODRÓŻNE TURYSTYCZNE

Kiedy przydają się jednorazowe nocniki?

Jako dorosła osoba nie dostrzegasz wielu aspektów podróży i pobytu w obcym miejscu, które mogą stać się problematyczne. Jednym z nich jest, chociażby samo korzystanie z toalety. W podróży za potrzebą zatrzymujesz się na stacji benzynowej, a w obcym mieście korzystasz z łazienek publicznych lub hotelowych. W przypadku malucha sprawa ta jest zdecydowanie bardziej skomplikowana. Dziecko, które przestaje korzystać z pampersów, nie uprzedzi Cię wcześniej, że musi się udać do toalety. Chce już i już musi iść - nie zawsze uda się dojechać do stacji, do której zostało kilkanaście kilometrów. W takich kryzysowych sytuacjach świetnie sprawdzają się nasze jednorazowe nocniki turystyczne, z których dziecko może skorzystać w dowolnym, w miarę ustronnym miejscu. Planując wakacje, koniecznie sprawdź taż nasze inne akcesoria do podróży z dzieckiem.

Zastosowanie nakładek na sedes

Jeżeli już udało Ci się dotrzeć z dzieckiem do łazienki, może wydawać się, że sprawa będzie wyglądać nieco łatwiej. Nie ciesz się jednak zbyt wcześnie. W niektórych miejscach łazienki są faktycznie dostosowane do potrzeb dzieci, mają zmniejszone rozmiary, co pozwala dziecku na wygodne, samodzielne korzystanie z łazienki. Nie zawsze jednak mamy tyle szczęścia. W sytuacji, gdy trafiamy do obcej łazienki ze swoim maluchem, rozwiązaniem ułatwiającym nam skorzystanie z niej są nakładki na sedes podróżne. Przydatne będą one nie tylko podczas wyjazdów - dziecko spokojnie może z nich korzystać również w domu, zamiast korzystania z nocnika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium