Nosidełka dla dzieci cieszą się coraz większą popularnością wśród rodziców, który wiedzą, że utrzymywanie stałej bliskości z dzieckiem wpływa korzystnie na jego rozwój. Dzięki takim akcesoriom mama czy tata mogą nosić malucha znacznie dłużej, nie odczuwając przy tym bólu i dyskomfortu. Nosidełko dla dzieci odciąża plecy rodzica, a niemowlęciu pozwala wygodnie przytulić się i zasnąć lub obserwować świat z innej perspektywy. Nosidełka turystyczne dla dzieci szczególnie dobrze sprawdzają się na wszelkich pieszych wędrówkach, dając rodzicom większy komfort i "wolne ręce". 

Każde nosidełko dziecięce zbudowane jest z panelu i szelek, które podtrzymują malucha na ciele rodzica. Niektóre modele nosideł dostępnych w naszym sklepie posiadają także praktyczny pas biodrowy, redukujący obciążenie pleców noszącego. Nosidełka ergonomiczne dla niemowląt dbają o to, aby noszone w nich dziecko rozwijało się prawidłowo. Dobrze dostosowują się zatem do budowy fizjologicznej jego ciała i wspierają prawidłowe ułożenie nóżek. Każde nosidełko niemowlęce posiada też regulację, która pozwala dopasować je i do dziecka, i do rodzica. 

Lekkie nosidełko dla dziecka można spakować ze sobą wszędzie, aby korzystać z niego alternatywnie do wózka. Dzięki takim akcesoriom rodzic może swobodnie robić zakupy, gotować czy wykonywać dowolne inne czynności, ponieważ jego obie ręce pozostają wolne. Nosidełko na dziecko posiada oznaczenia wiekowe i wagowe, co ułatwia wybór modelu bezpiecznego i dostosowanego do potrzeb malucha. Miękkie nosidełko chustowenadaje się dla najmniejszych maluchów, a regulowane nosidełko na szelkach może posłużyć nawet do noszenia dzieci w wieku przedszkolnym (do około 18 kg masy ciała). 

Nosidła bardzo często pozwalają nosić dziecko na różne sposoby: na brzuchu, na plecach, na biodrze. Nosidełko dla dziecka na brzuch jest zdecydowanie najpopularniejsze i najczęściej polecane przez specjalistów, ponieważ oferuje małemu człowiekowi najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Jeśli jest to również nosidełko z pasem biodrowym, wygodę zapewni także noszącemu dziecko tacie czy mamie. Warto pamiętać, że nawet miękkie, wiązane nosidełko od pierwszych dni życia należy nosić tak, aby dziecko skierowane było zawsze brzuchem do ciała rodzica - niezależnie od tego, czy maluch noszony jest na brzuchu czy na plecach mamy lub taty.

Wybierając idealne nosidło dla siebie i swojego dziecka, zwrócić uwagę również na takie dodatki jak kapturek czy kieszonka dla rodzica. W naszej ofercie znajdziesz różne modele nosideł cenionej marki Infantino, która potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. 

NOSIDEŁKA PODRÓŻNE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium