Podróż z maluchami? Nie zawsze wszystko przebiega zgodnie z planem. Im dziecko jest młodsze, tym szybciej się nudzi, aktywnie poszukuje zajęcia, które uprzyjemniłoby mu podróż. Ponadto częściej pije i ma ochotę na coś do jedzenia. Zazwyczaj jednak jest samotnym pasażerem na tylnym siedzeniu. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji, zapewniając dziecku łatwy i nieograniczony dostęp do zabawek, rozrywki i jego ulubionych przysmaków? My proponujemy praktycznie organizery dla dzieci. Występują w różnych wariantach, można je przymocować do oparcia przedniego siedzenia lub też w formie torby postawić blisko dziecka. Posiadamy też stoliki samochodowe dla dzieci, dzięki którym maluch może poczuć się jak przy swoim domowym stoliku.

Stoliki i organizery samochodowe

Praktyczne organizery dla niemowląt i starszych dzieci

Zastanawiasz się, po co właściwie potrzebne mogą być rodzicom organizery dla niemowląt? Na pewno bardzo ułatwiają podróż. Wieszamy je na oparciu tylnego siedzenia i w kieszonkach umieszczamy wszystko, co może być podczas jazdy potrzebne naszemu dziecku. Mogą być to zabawki, butelka z sokiem lub wodą, kanapka czy inne przysmaki. Maluch może samodzielnie sięgać po to, na co ma aktualnie ochotę. Ponadto organizery dla niemowląt pozwalają znacznie lepiej zadbać o porządek w samochodzie.

A może stoliki podróżne do samochodu?

Podróż będzie trwała długo, a Twój maluch potrafi utrzymać uwagę przez maksymalnie 30 minut, potem zaczyna się faza… nudy. Stoliki podróżne do samochodu pozwolą mu oglądać jego ulubione książeczki, zjeść smaczne ciasteczka, a podczas postoju kolorować obrazki. Starsze dzieci mogą wykorzystać stoliki jako podstawkę pod tablet. Tylko u nas, w tak szerokim wyborze! W końcu dodatki dla Twojego dziecka muszą pasować do stylistyki wnętrza Twojego auta. W naszej ofercie znajdziesz również m.in. klocki dla dzieci oraz lalki i akcesoria, które umilą podróż Twojej pociesze! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium