Pieluchomajtki dla dzieci to wygodna - zarówno dla malucha, jak i dla rodzica - alternatywa dla pieluszek zapinanych na biodrach. Takie produkty swoją budową i sposobem użycia przypominają zwykłą bieliznę. Są jednak ultrachłonne, dzięki czemu nie dopuszczają do przecieków. Pieluchomajtki dla dziecka stosuje się zwykle od momentu, kiedy malec staje się bardziej ruchliwy i aktywny. Z tego względu pieluchomajtki dostępne w naszym sklepie przeznaczone są dla dzieci o wadze co najmniej 8 kg. 

PIELUCHOMAJTKI

Pieluchomajtki 12-22kg ULTRA BABY SOFT Pieluchomajtki 12-22kg ULTRA BABY SOFT
Producent: ABENA
Cena: 22,00 zł
zobacz więcej
Pieluchomajtki 16-26kg ULTRA BABY SOFT Pieluchomajtki 16-26kg ULTRA BABY SOFT
Producent: ABENA
Cena: 22,00 zł
zobacz więcej
Pieluchomajtki 8-16kg ULTRA BABY SOFT Pieluchomajtki 8-16kg ULTRA BABY SOFT
Producent: ABENA
Cena: 22,00 zł
zobacz więcej

Pieluchomajtki dla dzieci

Pieluchomajtki dla niemowląt stanowią bardzo praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza na etapie odpieluchowywania. Łatwo jest zakładać je i zdejmować wielokrotnie, kiedy malec rzadziej moczy pieluszki. Poza tym, już samo zakładanie pieluchomajtek ma w sobie wiele zalet - produkt wystarczy naciągnąć na ciało jak zwykłe majteczki, bez konieczności zapinania, jak ma to miejsce w przypadku zwykłych pieluszek. W przypadku bardzo ruchliwych i energicznych dzieci ma to ogromne znaczenie. Co więcej, pieluchomajtki dla niemowlaka są też bardzo wygodne w noszeniu. Posiadają elastyczne boczki, które dobrze dopasowują się do kształtów ciała. Ponieważ stanowią jedną całość, nie mogą rozpiąć się, co groziłoby nieoczekiwanym przeciekiem. Pieluchomajtki dziecięce nie zsuwają się i nie uwierają za sprawą rozciągliwych gumeczek w pasie. Przed przeciekaniem są zabezpieczone za pomocą falbanek wokół ud. 

Rodzice najczęściej wybierają pieluchomajtki dla dzieci powyżej 20 kg. Wynika to z faktu, że dla starszych maluchów znacznie trudniej jest dobrać wygodne pieluszki, które nie będą przeciekały czy odpinały się podczas noszenia. Dobrym rozwiązaniem są też pieluchomajtki na noc dla dzieci, które przechodzą akurat etap odpieluchowywania. Dzięki takiej wygodnej pieluszce rodzic nie musi martwić się o ewentualny wyciek z pieluszki, co może przytrafić się nawet kilkuletniemu dziecku. 

Majtki pieluchowe dla dzieci dostępne w naszym sklepie to produkty odpowiednie dla najmłodszych o wadze do 26 kg. Są wykonane z bezpiecznych materiałów i nie zawierają alergizującego chloru, perfum czy balsamów. Ich wewnętrzna warstwa to super absorbent, który odpowiada za pochłanianie wilgoci. Natomiast zewnętrzna warstwa pieluszek gwarantuje uczucie suchości i komfortu w kontakcie ze skórą. Nasze majtko pieluchy dla dzieci posiadają elastyczne boczki, dzięki czemu są wygodne w noszeniu i przez cały czas pozostają na swoim miejscu, wspierając tym samym swobodę poruszania się i zdrowy rozwój malucha. Pieluchomajtki spełniają też wygórowane skandynawskie normy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium