Pieluchy to jedna z najważniejszych rzeczy w wyprawce noworodka. Rodzice mogą wybrać dla swojej pociechy taki produkt, który uważają za najlepszy, i który nie przysporzy im trudności w użytkowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pieluszek wielorazowych, które proponujemy najbardziej wymagającym rodzicom.

Pieluszki wielorazowe

Pieluszki wielorazowe dla maluszków!

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele produktów do pieluchowania, między innymi pieluszki wielorazowe, pieluchomajtki czy kieszonki. Nasza oferta wychodzi naprzeciw rodzicom, którym chcemy ułatwić codzienne funkcjonowanie z maluchem. Jednym z takich sposobów są pieluszki wielorazowe. Oprócz tego, że pieluchy wielorazowe są bardziej ekonomiczne, niż jednorazowe, są też znacznie łagodniejsze dla skóry dziecka. Wyposażone w kieszonkę stanowią uniwersalny element wyprawki noworodka, którą maluch będzie mógł nosić kilkukrotnie dzięki wymiennemu wkładowi. Wykonana z nieprzepuszczającego wilgoci materiału z pewnością sprawdzi się w wyprawce nowoczesnego rodzica.

Wielorazowe pieluchy w trosce o środowisko

W Kids Planet oprócz wielorazowych pieluszek z kieszonką znajdziesz także pieluszki-otulacze, wkłady do pieluszek, maty do przewijania i woreczki na zużyte pieluszki. Otulacze jako pieluszki wielorazowe święcą triumfy już od kilku sezonów. To taki typ pieluszki, który można stosować z dedykowanymi do danego modelu wkładami wielokrotnego użytku oraz pieluszkami muślinowymi czy tetrowymi (wciąż będącymi na topie). Choć nie posiadają polarowej warstwy wewnętrznej, jak pieluszki z kieszonką, cechują się za to szybszym wysychaniem i są łatwiejsze w praniu. Dla rodziców często podróżujących z dzieckiem oferujemy woreczki na zużyte pieluszki. Woreczek pozwala przechowywać zabrudzone pieluszki i wkłady zanim wrzucimy je do prania np. podczas spacerów lub wyjazdów, gdy nie mamy możliwości wyczyścić ich od razu. W sytuacjach kryzysowych - idealne! Zachęcamy również do zaopatrzenia się w ekologiczne kosmetyki dla niemowląt, które nie podrażniają dziecięcej skóry. 

Dodatkowo zachęcamy do zainteresowania się tematyką inteligencji sensorycznej, który aktualnie stał się bardzo popularny - sprawdź piłki sensoryczne dla Twojego dziecka!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium