Pieluchy wielorazowe zyskują coraz większą popularność wśród świadomych i ekologicznych rodziców. Są zdrowszą i zdecydowanie bardziej ekologiczną alternatywą dla pieluszek jednorazowych. Skóra noworodka jest bardzo delikatna a pieluchy wielorazowe pomagają nam o nią dbać. 

Pieluszki wielorazowe są:

Ekonomiczne - pomimo że koszt zakupu pieluszek wielorazowych i wkładów może wydawać się wysoki, to używając ich przez cały okres pieluchowania dziecka wydamy na nie zdecydowanie mniej niż na wiele paczek pieluch jednorazowych, które w tym czasie zużywa dziecko. Z pieluch wielorazowych może korzystać później rodzeństwo.

Ekologiczne - nasza planeta jest zalewana przez coraz większą ilość śmieci. Używając pieluszek wielorazowych redukujemy ilości odpadów trafiających na wysypiska. 

Estetyczne  -  w naszej ofercie znajdują się ciekawe, kolorowe wzory pieluszek. Zakładając naszym dzieciom pieluszki wielorazowe nie tylko dbamy o środowisko, ale także możemy tworzyć piękne zestawy z ubrankami.

Zdrowe - skład pieluszki wielorazowej jest znany, prosty, nie zawiera chemii, jako rodzice wiemy, co zakładamy na pupę naszego dziecka.Pieluszki wielorazowe zapewniają dziecięcej pupie niezbędną przewiewność.

PIELUSZKI WIELORAZOWE

Simed Mata do Przewijania 40x70cm - Sówki Simed Mata do Przewijania 40x70cm - Sówki
Producent: SIMED
Cena: 34,85 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium