Pieluchy wielorazowe zyskują coraz większą popularność wśród świadomych i ekologicznych rodziców. Są zdrowszą i zdecydowanie bardziej ekologiczną alternatywą dla pieluszek jednorazowych. Skóra noworodka jest bardzo delikatna a pieluchy wielorazowe pomagają nam o nią dbać. 

Pieluszki wielorazowe są:

Ekonomiczne - pomimo że koszt zakupu pieluszek wielorazowych i wkładów może wydawać się wysoki, to używając ich przez cały okres pieluchowania dziecka wydamy na nie zdecydowanie mniej niż na wiele paczek pieluch jednorazowych, które w tym czasie zużywa dziecko. Z pieluch wielorazowych może korzystać później rodzeństwo.

Ekologiczne - nasza planeta jest zalewana przez coraz większą ilość śmieci. Używając pieluszek wielorazowych redukujemy ilości odpadów trafiających na wysypiska. 

Estetyczne  -  w naszej ofercie znajdują się ciekawe, kolorowe wzory pieluszek. Zakładając naszym dzieciom pieluszki wielorazowe nie tylko dbamy o środowisko, ale także możemy tworzyć piękne zestawy z ubrankami.

Zdrowe - skład pieluszki wielorazowej jest znany, prosty, nie zawiera chemii, jako rodzice wiemy, co zakładamy na pupę naszego dziecka.Pieluszki wielorazowe zapewniają dziecięcej pupie niezbędną przewiewność.

PIELUSZKI WIELORAZOWE

  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium