Płyn do baniek mydlanych jest nieodłącznym elementem dziecięcych zabaw. Maluchom daje niesamowitą radość, a rodzicom zapewnia sentymentalny powrót do lat młodości. Płyn na bańki mydlane to doskonały produkt dla wszystkich, bez względu na wiek. Można korzystać z niego na różne sposoby. Uzupełniać specjalne butelki do baniek, wlewać go do miski i tworzyć bańki przy pomocy sznurka, a nawet nabierać płyn w dłoń i starać się samodzielnie tworzyć mydlane kształty.

Płyn do dużych baniek mydlanych nie jest zwykłym płynem, ale magicznym produktem gwarantującym jeszcze lepszą zabawę. Tuban płyn do baniek mydlanych pięknie pachnie, posiada wymagane certyfikaty i sprawia niesamowitą frajdę. Można tworzyć dzięki niemu wielkie bańki lub ogromne tunele, które sprawią dzieciom wiele radości. Płyn do baniek 5l jest ekonomicznym rozwiązaniem, wystarczy na znacznie dłużej i można nim uzupełnić każdy rodzaj bańkowych zabawek. Płyn do robienia baniek mydlanych będzie idealny do napełnienia mieczy, wytwornic lub pistoletów.

Płyn do wielkich baniek mydlanych można wykorzystać ze specjalnymi akcesoriami służącymi puszczaniu naprawdę dużych baniek mydlanych. Są to specjalne obręcze, paletki albo sznury, przy pomocy których wytwarza się wielkie bąbelki mydlane. Sznur można ułożyć na różne sposoby, dzięki czemu wyjdą różnorodne kształty, np. chmurka czy tunel. To świetna zabawa dla dużych i małych. Płyn do baniek z gliceryną jest w pełni bezpieczny, nawet dla najmłodszych. Gliceryna sprawia, że bańki są jeszcze trwalsze, mimo swoich ogromnych rozmiarów. Pękają najczęściej dopiero pod wpływem dotyku, co zapewnia niesamowitą frajdę.

Płyn do baniek mydlanych Tuban będzie odpowiedni do napełniania zabawek dla najmłodszych. Można wybierać spośród różnych zwierzątek, np. rybek, ośmiornic, słoników czy dinozaurów. Można zdecydować się na magiczną różdżkę albo kosiarką, którą z łatwością napełnia płyn do robienia baniek mydlanych. Dzięki specjalnej formule tworzy trwałe bańki, w które można wskakiwać lub przebijać je palcem. Mogą to robić nawet najmłodsi, ponieważ każdy płyn do puszczania baniek mydlanych dostępny w naszym sklepie jest w pełni bezpieczny, nie uczula, nie podrażnia. Oczywiście płyn do baniek mydlanych może być używany tylko pod okiem osoby dorosłej.

Płyn do baniek mydlanych jest nieodłącznym elementem dziecięcych zabaw. Dużo radości sprawi również dorosłym. Bańki mydlane kojarzą się z najpiękniejszymi latami dzieciństwa i mogą tworzyć sentymentalną podróż do najmłodszych lat. Warto wybrać płyn do robienia baniek mydlanych dostępny w naszym sklepie, który gwarantuje, że bańki będą duże, wytrzymałe, pięknie pachnące i przyniosą mnóstwo radości.

 

PŁYNY DO BANIEK MYDLANYCH

FRU BLU Płyn do baniek mydlanych FRU BLU Płyn do baniek mydlanych
Producent: FRU BLU
Cena: 39,90 zł
zobacz więcej
Tuban - OBRĘCZ do robienia baniek mydlanych Tuban - OBRĘCZ do robienia baniek mydlanych
Producent: TUBAN
Cena: 16,90 zł
zobacz więcej
Tuban - Płyn do dużych baniek 1l Tuban - Płyn do dużych baniek 1l
Producent: TUBAN
Cena: 17,50 zł
zobacz więcej
Tuban - Płyn do dużych baniek 1l - koncentrat Tuban - Płyn do dużych baniek 1l - koncentrat
Producent: TUBAN
Cena: 58,99 zł
zobacz więcej
Tuban - Płyn do dużych baniek 5l Tuban - Płyn do dużych baniek 5l
Producent: TUBAN
Cena: 58,50 zł
zobacz więcej
Tuban - Płyn do dużych baniek 5l - koncentrat Tuban - Płyn do dużych baniek 5l - koncentrat
Producent: TUBAN
Cena: 156,66 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium