Skarbonki dla dzieci

Naukę oszczędzania możemy rozpocząć już w pierwszych latach życia naszej pociechy. Im wcześniej, tym większa szansa, że nasze dziecko nabierze dobrych nawyków, które następnie wykorzysta w dorosłym życiu. Szacunku do pieniędzy maluch nie nauczy się sam, to rodzina jest jego wzorem do naśladowania, jego autorytetem, który wskazuje mu właściwą drogę we wszystkich sferach jego życia. Najlepszym sposobem na naukę oszczędzania jest skarbonka. To pewnego rodzaju symbol, ale też miejsce, gdzie dziecko będzie mogło gromadzić swoje oszczędności. Skarbonki dla dzieci występują w różnych wzorach oraz kolorach, zachęcają maluchy do częstego korzystania z nich i zwiększania swoich oszczędności.

SKARBONKI I PORTFELE

DIAKAKIS METALOWA SKARBONKA SPIDERMAN DIAKAKIS METALOWA SKARBONKA SPIDERMAN
Producent: DIAKAKIS
Cena: 9,90 zł
zobacz więcej
Goki Skrzynka z magicznym schowkiem Goki Skrzynka z magicznym schowkiem
Producent: GOKI
Cena: 19,90 zł
zobacz więcej
Portmonetka Kotek Cookie Rex London Portmonetka Kotek Cookie Rex London
Producent: Rex London
Cena: 20,00 zł
zobacz więcej
Portmonetka Lisek Rusty Rex London Portmonetka Lisek Rusty Rex London
Producent: Rex London
Cena: 20,00 zł
zobacz więcej
Portmonetka Truskawka Rex London Portmonetka Truskawka Rex London
Producent: Rex London
Cena: 20,00 zł
zobacz więcej
Diakakis Metalowa skarbonka Barbie Diakakis Metalowa skarbonka Barbie
Producent: DIAKAKIS
Cena: 9,90 zł
zobacz więcej
Diakakis Metalowa skarbonka Barbie 15 x 10cm Diakakis Metalowa skarbonka Barbie 15 x 10cm
Producent: DIAKAKIS
Cena: 9,90 zł
zobacz więcej
Diakkakis Metalowa Skarbonka Spiderman Diakkakis Metalowa Skarbonka Spiderman
Producent: DIAKAKIS
Cena: 20,00 zł
zobacz więcej
Goki Skarbonka Sejf Czerwona Goki Skarbonka Sejf Czerwona
Producent: GOKI
Cena: 45,90 zł
szt.
zobacz więcej

Kieszonkowe do metalowej skarbonki

Już kilkulatek jest w stanie poznać zalety oszczędzania oraz nauczyć się szacunku do pieniądza, co z pewnością przyda mu się w przyszłości. Aby zachęcić dziecko do odkładania pieniędzy, zrób mu miły prezent. Zakup skarbonki to doskonały początek pomnażania swoich kieszonkowych. Dostosuj wielkość kieszonkowego do wieku dziecka. Na początek może być to kilka złotych tygodniowo, co potem, oczywiście z uwzględnieniem swoich możliwości finansowych, może się zmienić. Skarbonki dziecięce są zarówno miejscem na oszczędności, jak i dekoracją pokoju malucha. To już nie tylko klasyczne świnki skarbonki, ale znacznie więcej innych możliwości. Szczególnie dużą popularnością cieszą się skarbonki metalowe dla dzieci. Ozdobione są bohaterami z ulubionych bajek dzieci, co na pewno ma wpływ na zadowolenie z ich posiadania. Innym rozwiązaniem dostępnym w naszej ofercie jest sejf skarbonka, który funkcjonuje prawie jak ten prawdziwy. To świetny prezent dla detektywa czy małego agenta.

Naucz swoje dziecko oszczędzania. Pokaz mu, jaką wartość ma pieniądz i w jaki sposób można ją pomnażać. Zabawa przez naukę sprawdza się na każdym etapie wychowania. Sprawdź również inne zabawki edukacyjne da dzieci, dostępne w naszej ofercie. Sprzedajemy także zabawki kreatywne dla dzieci, które wspierają rozwój najmłodszych maluchów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium