Zabawki dla najmłodszych, takie jak zabawki interaktywne pozwalają wspierać rozwój malucha. Pozwalają mu rozwijać motorykę, poznawać kolory i inne bodźce. 

Zabawki dla najmłodszych

Zabawki dla najmłodszych dzieci

Zabawki są ważne dla dziecka już od pierwszych dni życia. To one często są towarzyszami poznawania i zwiedzania świata, na początku tego najbliższego, a później coraz dalszego. Zabawki dla najmłodszych dzieci powinny więc być wybierane świadomie z uwzględnieniem potrzeb małego człowieka, który dopiero dotykiem, słuchem, wzrokiem i wszystkimi innymi zmysłami poznaje swoje otoczenie. Oferujemy szeroki wybór różnych zabawek dla maluszków, które wykorzystasz zarówno w łóżeczku, w wózeczku i w foteliku samochodowym, jak również podczas codziennej zabawy. Sprawdź, jakie zabawki dla niemowląt polecamy!

Zabawki dla niemowląt towarzyszami rozwoju Twojego dziecka

Musisz wiedzieć, że Twoje dziecko, aby mogło się dobrze rozwijać, potrzebuje bodźców, które aktywowałyby jego umysł i ruch. W ten sposób, oddziałują na niego m.in. zabawki dla najmłodszych, które zostały zaprojektowane przez specjalistów doskonale znających proces rozwoju dziecka, jak też jego potrzeby na poszczególnych jego etapach. Jako pierwsze zabawki dla najmłodszych dzieci sprawdzą się kolorowe zawieszki do łóżeczka i wózeczka, które po naciśnięciu wydają dźwięk, szeleszczą, a także mogą świecić. Przy niektórych znajdują się dodatkowo grzechotki i lusterko. Do codziennej zabawy świetnie sprawdzą się maty, szczególnie edukacyjne. Zachęcają one maluszka do leżenia w różnych pozycjach, szczególnie na brzuszku, a także najpierw pełzania, a później raczkowania. Zabawki dla najmłodszych to też pchacze i chodziki, które polecamy do nauki stawiania pierwszych kroków. Oczywiście, nie zapominamy o tym, czego maluch potrzebuje najbardziej w pierwszych miesiącach swojego życia, kiedy pojawiają się ząbki – gryzaków. Są bezpieczne i działają łagodząco na podrażnione, obolałe dziąsła maluszka. Świetnie sprawdzą się też jako pierwsze szczoteczki do zębów. Zobacz też nasze maty edukacyjne dla dzieci

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium