Woda to żywioł, w którym większość dzieci czuje się jak przysłowiowa “ryba”. Czy to wanna, czy dmuchany basen, kałuża czy każdy inny wodny akwen, woda to nie tylko czynności higieniczne, ale wspaniała zabawa. Oczywiście, tym ciekawsza, im więcej pomysłów na zabawę, w czym niezawodne są zabawki kąpielowe.

ZABAWKI DO KĄPIELI

Co zrobić, kiedy dziecko z jakichś powodów boi się kąpieli?

Niektóre maluchy odczuwają lęk przed wodą, nawet zwykła kąpiel w wannie napawa je strachem. Ale jest sposób, by pomóc dziecku przezwyciężyć lęki - odwrócenie uwagi poprzez zabawę, wystarczy zakupić zabawki do kąpieli. Półroczny maluch zachwyci się kultową, gumową kaczuszką czy najzwyklejszą gumową piłeczką. Im starsze dziecko, tym większe potrzeby. I tu sprawdzą się pływające stateczki, kubeczki do kąpieli, podbieraki na podwodne skarby aż po zasilane baterią, muzyczne zabawki oferujące atrakcje w postaci systemów pompujących wodę, fontanny itp.

Jak uatrakcyjnić dziecku zabawę w wodzie?

Tu także przydadzą się zabawki do wody. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz nie tylko zabawki do wanny, ale także zabawki do wanny dla dziecka (np. naklejki do kąpieli), jak również takie, które sprawdzą się w czasie wypoczynku nad wodą, np. maski i okularki do pływania dla dzieci, a także popularny, dmuchany flaming.

Na co zwrócić uwagę kupując zabawki kąpielowe dla dzieci?

Nie kupujmy zabawek kąpielowych dla dziecka niewiadomego pochodzenia. Sprawdzajmy, czy posiadają wymagane atesty, czy są dobrej jakości, czy nie mają drobnych elementów, które dziecko mogłoby połknąć. Zabawka, by spełniła swe zadanie, nie musi być atrakcyjna dla rodzica, ma podobać się dziecku i co ważne, powinna być dostosowana do jego możliwości zabawy. Zabawki “na wyrost” (nawet te do kąpieli) nie spełnią swojej funkcji. Zabawki kąpielowe w naszym sklepie są starannie wykonane, atrakcyjne wizualni i bezpieczne dla dzieci. Zabawa z nimi nigdy nie jest nudna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium