Dbanie o higienę osobistą dla nas dorosłych jest sprawą oczywistą. Dzieci dopiero się tego uczą i to na nas rodzicach spoczywa wyrobienia u maluchów właściwych nawyków higienicznych. Jak sprawić, by nasze pociechy nie kojarzyły mycia się z przykrym obowiązkiem i czuły się w kąpieli szczęśliwe? Wystarczą ciekawe zabawki dla dzieci do wanny i pod prysznic.

 

ZABAWKI DO WANNY I PRYSZNICA

Jak zachęcić dzieci do kąpieli i urozmaić im czas spędzony w wannie? Niektóre dzieci już od pierwszych chwil życia czują się w wodzie jak przysłowiowa “ryba”. Inne z różnych powodów na widok przygotowywanej kąpieli odczuwają lęk trudny do przezwyciężenia. Oswajanie malucha z wodą nie jest łatwym zadaniem, ale zabawki do wanny potrafią zdziałać cuda. Nie tylko odwrócić uwagę dziecka od nielubianej czynności, ale sprawić, by wanna stała się wodnym super placem zabaw, a takiej kąpieli trudno się jest oprzeć.

Czy zabawki do wanny to tylko akcesoria dedykowane dzieciom, które nie lubią wody i
kąpieli?

Zabawki do wanny dla dziecka z pewnością ułatwiają oswajanie maluchów z wodą, ale i te dzieci, które od mycia nie stronią, a wręcz przeciwnie, spędzałyby w wannie długie godziny, chętnie z zabawek przeznaczonych do kąpieli korzystają. Bo woda i zabawki to para doskonała. Jedno i drugie daje mnóstwo frajdy i uruchamia pokłady kreatywności.

Zabawki dla dziecka do wanny i pod prysznic bawią i uczą

Dzięki zabawkom dla dzieci do wanny maluchy poznają właściwości wody, obserwują zachowanie się przedmiotów w wodzie, badają zależności przyczynowo skutkowe. Gumowa kaczuszka unosi się na wodzie, przez sitko przepływa woda, woda napędza turbinę... Zabawki do wanny dla dzieci to bogaty i różnorodny asortyment. Od najzwyklejszych gumowych zabawek, poprzez nakręcane, aż po całe systemy z ruchomymi elementami napędzanymi wodą i wydającymi dźwięki. Wybierając zabawki dla dzieci do wanny należy pamiętać, że mają one służyć zabawie i powinny być dostosowane do wieku, umiejętności i zainteresowań dziecka. Ważne, by były również bezpieczne. Szeroki wybór bezpiecznych i atrakcyjnych zabawek do kąpieli dla dzieci znajdziecie w sklepie E-Kids Planet. Zapraszamy!

Sprawdź też stoły wodne dla dzieci dostępne w ofercie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium