Nasze dzieci od pierwszych dni życia poznają świat, na każdym etapie swojego rozwoju w inny sposób. Uczą się czynności, które dla nas - rodziców - wydają się proste. Dla maluszka wiele z nich jest dużym wysiłkiem, dlatego powinniśmy wspierać jego aktywność, stwarzać możliwie jak najlepsze warunki do rozwoju i codziennej aktywności. Pomogą Ci w tym zabawki edukacyjne. To alternatywa dla typowych zabawek, które w żaden sposób nie aktywują umysłu małego człowieka. Wybierając zabawki edukacyjne dla dzieci, łączymy przyjemne z pożytecznym – maluch się bawi i jednocześnie szybciej się rozwija.

Zabawki edukacyjne

Zabawki edukacyjne dla niemowląt i małych dzieci - od pierwszych miesięcy

Kiedy dziecko przychodzi na świat, jest w kolejnej fazie swojego rozwoju. Jego organizm się rozwija, jednak w innym niż dotychczas środowisku. Wszystko jest dla niego obce, nieznane, a w późniejszym czasie również ciekawe. Zabawki edukacyjne dla niemowląt ułatwiają im te pierwsze chwile w nowym świecie, podtrzymują tempo ich rozwoju, a nawet go silniej stymulując. Zabawki edukacyjne mają pozytywny wpływ na zdolności manualne dzieci, które będą im potrzebne w codziennym życiu. To jednak często możliwość nauki prostych czynności, jak np. chwytania przedmiotów i zaciskania dłoni. Ponadto są w takiej formie, że oferują mnóstwo „atrakcji” maluchom. Mogą dotykać zabawki, które mają różne struktury, coś szeleści, innym razem piszczy, aby potem rozbrzmiała wesoła piosenka. Dzięki zabawkom edukacyjnym Twojego dziecko będzie miało lepiej rozwiniętą spostrzegawczość i kreatywność, nauczy się też logicznego myślenia.

Co „piszczy” w naszym sklepie?

Jakie zabawki edukacyjne wybraliśmy dla Twojego dziecka? Mamy drewniane przebijanki, sensorycznego żółwia, klocki, interaktywne stoliki, odtwarzacze muzyki ze świetlnymi efektami oraz edukacyjne kostki. Przygotowaliśmy propozycje zarówno dla niemowląt, jak też nieco starszych dzieci. Na rozwój dziecka pozytywnie wpłyną również zabawki sensoryczne i pluszowe zabawki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium