Gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu to doskonała rozrywka dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Ciekawe aktywności zewnętrzne mogą być również doskonałym sposobem na rodzinne spędzanie czasu. W naszym sklepie znajdziesz różne artykuły, które urozmaicą zabawy na świeżym powietrzu. Nasza oferta jest zróżnicowana i dedykowana nie tylko dzieciom, ale też nastolatkom i dorosłym, którzy lubią się ruszać i aktywnie spędzać czas.

Zabawy ruchowe na powietrzu to szereg zróżnicowanych aktywności, do których można zaliczyć m.in. granie w mini golfa lub gry zręcznościowe, rzucanie frisbee, czy też skakanie na skakance. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria umożliwiające oddawanie się tym aktywnościom. Oprócz zestawu do gry w golfa, czy też frisbee, w naszej ofercie dostępne są również zestawy do gry w rzutki magnetyczne, jabłka do zjeżdżania z górek (zimą), czy też zestaw "Krokiet," umożliwiający dzieciom naukę gry w krykieta. Gry sportowe dla dzieci na powietrzu to doskonała alternatywa dla zabaw wewnątrz budynków. Warto zachęcać maluchy do zabawy na dworze, niezależnie od pogody i pory roku. Ciekawe gry i zabawy terenowe dla dzieci na pewno pomogą ci przekonać dzieci do tego, że warto spędzać czas na świeżym powietrzu.

Jakie zabawy integracyjne na świeżym powietrzu można zorganizować? Wszystko zależy od potrzeb i upodobań osób, które mają wziąć w nich udział. Możesz kupić jedną z naszych skakanek i zrobić zawody w skakaniu różnymi stylami. Możesz urządzić zawody w rzutki. A zimą zorganizować konkurs na to, komu uda się najdalej zjechać z górki, używając do tego lodowego jabłka. Gry na powietrzu dla dzieci warto urządzać przez cały rok. 

Zabawy dla dzieci na świeżym powietrzu pozwolą im wzmocnić odporność. A dodatkowo, gry ruchowe dla dzieci pomagają zachować sprawność fizyczną i utrzymać maluchy w dobrej kondycji. Organizując gry sportowe dla dzieci na dworze możesz zdecydować się na standardowe propozycje, takie jak gra w berka lub też wykorzystać nasze produkty i zapewnić dzieciom kreatywne spędzenie czasu na dworze. Czasami nawet proste akcesoria, takie jak wspomniana już skakana lub np. szarfa gimnastyczna, potrafią stać się ciekawym urozmaiceniem organizowanych zabaw. Gry zespołowe na świeżym powietrzu pozwalają również na zbudowanie relacji z rówieśnikami, naukę współpracy oraz zdrowej rywalizacji. Zachęcamy do zakupu naszych produktów - gwarantujemy, że z ich pomocą zorganizujesz niejedną ciekawą zabawę! Pamiętaj, że zabawy rekreacyjne dla dzieci nie są zarezerwowane tylko dla najmłodszych. Jeżeli tylko masz taką ochotę i możliwość, baw się ze swoimi pociechami - dla zdrowia i dla poprawy waszych relacji!

GRY I ZABAWKI SPORTOWE

DREWNIANE KRĘGLE LEŚNE ZWIERZĘTA DREWNIANE KRĘGLE LEŚNE ZWIERZĘTA
Producent: Adam Toys
Cena: 56,90 zł
zobacz więcej
GOKI Gra rzuć woreczkiem GOKI Gra rzuć woreczkiem
Producent: GOKI
Cena: 122,90 zł
zobacz więcej
Magnetyczna gra w rzutki Smoki, Janod   Magnetyczna gra w rzutki Smoki, Janod
Producent: Janod
Cena: 119,00 zł
szt.
zobacz więcej
Molkky składana linia rzutu Molkky składana linia rzutu
Producent: Tactic Games
Cena: 39,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Molkky w drewnianej skrzynce Molkky w drewnianej skrzynce
Producent: Tactic Games
Cena: 168,00 zł
szt.
zobacz więcej
Molkky zbijak Molkky zbijak
Producent: Tactic Games
Cena: 33,50 zł
zobacz więcej
  • nowość
Rakietki miękkie zestaw z lotką i piłeczką Rakietki miękkie zestaw z lotką i piłeczką
Producent: ADAR
Cena: 38,39 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium