Nadeszły wakacje i chcesz, by Twój maluch częściej przebywał na świeżym powietrzu? Spraw mu odrobinę radości kupując zabawki, którymi będzie mógł bawić się w ogrodzie. Nasza oferta wychodzi naprzeciw maluchom i starszakom, dając im możliwość radosnego szaleństwa. Przygotowaliśmy zabawki ogrodowe dla dzieci, koncentrując się na zainteresowaniach najmłodszych. Mały ogrodnik będzie miał w czym wybierać! Specjalnie dla niego oferujemy różnokolorowe taczki, metalowe wózki oraz łopatki, dzięki którym poczuje się jak dorosły. Majsterkowicze z kolei zadowolą się betoniarką-zabawką, której ruchome elementy uatrakcyjnią zabawę. Mały harcerz będzie mógł wprawiać się w umiejętności rozbijania namiotu, zaś mechanik doceni duży wybór samochodów, koparek i kosiarek. Znajdziesz u nas także plastikowe piaskownice, które utrzymają piasek w ryzach bez ryzyka roznoszenia go po całym ogrodzie, foremki oraz zestaw do robienia zamków z piasku. Wszystko utrzymane w żywych kolorach i wykonane z przyjaznych materiałów - by umilić zabawę każdego dnia.

ZABAWKI OGRODOWE

Zabawki ogrodowe gratką dla malucha

Oprócz zabawek dla starszaków nasza oferta obejmuje także te dla najmłodszych. Uniwersalne zabawki ogrodowe jak drewniane huśtawki czy wodne stoliczki sprawią, że nawet zwykły dzień będzie obfitował w radosne chwile. Gry zręcznościowe w postaci obręczy narzucanych na pionowe paliczki wyćwiczą umiejętność celowania. Dla miłośników zabaw w basenie przygotowaliśmy z kolei grę, dzięki której dziecko nauczy się także nurkowania.

Baw się na świeżym powietrzu razem z dzieckiem!

Naszą ofertę polecamy nie tylko maluchom, ale także dorosłym. Czas spędzony na wspólnej zabawie to najlepsza nauka pracy w zespole. Nasze zabawki dla dzieci umilą czas urodzinowej imprezy malucha, pozwolą atrakcyjnie i ciekawie spędzić weekendy oraz wypełnić wakacje czasem niekończących się przygód. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dla najmłodszych z kolei oferujemy misie szumisie. Dla starszych dzieci oferujemy klocki Blocki Mubi i wiele więcej. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium