Zabawki rozwijają wyobraźnię, wspierają kreatywność, ale też koncentrują uwagę dziecka, dzięki czemu jest spokojniejsze. A jak jest ze spacerami? Wokół tyle ciekawych rzeczy, wspaniała natura, krajobrazy, które zmieniają się z każdym kolejnym krokiem. Najmłodsze dzieci nie wykazują jeszcze zainteresowania otaczającym go światem, szczególnie jeżeli w wózku przyjmują pozycję leżącą. Starsze są już ciekawsze otoczenia, ale uwagę skupiają tylko na kilka minut. Znacznie ciekawsze są przecież zabawki. Dlatego zawieszki i spirale do wózka dziecięcego to obowiązkowe wyposażenie czterokołowca Twojego dziecka.

SPIRALE I ZAWIESZKI DO WÓZKA I FOTELIKA

Zawieszki do wózka dla dzieci - najprostsze rozwiązania

Do niedawna największą popularnością cieszyły się typowe, pluszowe zawieszki dla dzieci do wózka. Były kolorowe, najczęściej w formie zwierzątek. Można było je zawiesić zarówno w wózku, jak i również w samochodzie czy w łóżeczku. Dzisiaj zawieszka do fotelika to zupełnie inna interpretacja potrzeb dziecka. Pozostając jednak w najprostszych rozwiązaniach, proponujemy Ci zawieszki do wózka w formie pluszowych maskotek, kolorowe, niekiedy nawet zabawne. To nowi przyjaciele Twojego dziecka. Zawieszka do wózka może być przeznaczona do zawieszenia w wózku głębokim nad główką lub w spacerówce na uchwycie.

Wielofunkcyjna zawieszka do wózka

W naszym sklepie dostępne są też bardziej nowoczesne propozycje. Zawieszki do wózka dla dzieci mogą spełniać wiele funkcji, a także oferować maluchowi kilka różnych możliwości zabawy. Mamy m.in. zawieszki z dodatkowymi kieszonkami, w które można schować drobiazgi, spiralne zawieszki z gryzakiem, pozytywki, książeczki dla starszych dzieci, a także zawieszki z lusterkami i innymi elementami, które oddziałują na wszystkie zmysły malucha, rozwijając jego wyobraźnię i kreatywność, pobudzając jego mózg do większej aktywności. Takie spirale do fotelika to nie tylko sposób na jeszcze przyjemniejszy spacer, ale ważny gadżet edukacyjny.

W rozwoju wyobraźni i motoryki dziecka z pewnością pomogą również zabawki sensoryczne dla dzieci i książeczki dla dzieci. Znajdziesz je w naszej ofercie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium