Misie szumisie stosunkowo niedawno dołączyły do grona maskotek - akcesoriów dla najmłodszych dzieci. Trafiły na rynek w 2014, by już w 2015 ruszyła ich produkcja na większą skalę. Polski projekt zrodzony w głowie mamy borykającej się z trudnościami w usypianiu niemowlęcia stał się hitem zapewniającym spokojny sen maluszkom i komfort rodzicom.

SZUMIĄCE MISIE

Misie szumisie – w czym tkwi sekret ich działania

Już ponad 25 lat temu lekarze z Londynu dowiedli, że biały szum działa kojąco na noworodki i niemowlęta, ponieważ przypomina im dźwięki jakie słyszały w łonie matki. Noworodek “wyrwany” z bezpiecznego, kojącego środowiska, które zapewniał mu brzuch mamy musi zmierzyć się z całą gamą obcych dla niego odgłosów, musi sam oddychać, jeść, spać. Wielu maluchom adaptacja do nowego środowiska przychodzi z wielkim trudem, są płaczliwe, nie mogą zasnąć, do tego może dojść kolka niemowlęca. Kiedy kołysanie nie przynosiło rezultatu, w ruch szły suszarki, czasem odkurzacz, bo jednostajny szum urządzeń przynosił dziecku ulgę. Z takich doświadczeń powstały misie szumisie dla niemowląt - maskotki, w których został zamknięty mechanizm emitujący biały szum. Dźwięki o jednolitej intensywności na całej swojej długości maskują inne dźwięki i działają na noworodka uspakajająco (przypominają szum wód płodowych w łonie mamy).

Szumiące misie dla niemowląt - bezpieczne przytulanki i “uspakajacze”

Produkowane w Polsce z atestowanych materiałów, niezwykle staranne, ładne i spełniające swoje zadanie misie szumisie można nabyć w trzech wersjach: głowy misia, maskotki z kończynami (obie z mechanizmem szumu) i maskotki dodatkowo wyposażonej w czujnik snu, a nawet elektronicznej niani. Urządzenie emituje 5 rodzajów szumu: 2 szumy suszarki, wód płodowych z biciem serca, padającego deszczu i szumu morskich fal. Urocze misie szumisie (dziewczynki i chłopcy), w przyjemnych kolorach, z kojącym dźwiękiem, które kupisz w naszym sklepie internetowym to spokojny sen dziecka i wewnętrzny spokój rodziców. Sprawdź również urocze lampki nocne dla dzieci dostępne w naszej ofercie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium